W trakcie imprezy czas umilać Wam będą sety DJskie. Ze sceny głównej zagra dla Was Auricom. W strefie chill królować będzie PZG i Richard Murder.

Auricom lubi dobrą muzykę i skrecze. W grze od 2003. Solo i z ekipami. Od piwnicznych klubów, po wielotysięczne areny, wszystko z miłości.

[hip hop, jungle, grime, memphis, house, blues, rock, pop, glamcore ballads & other beats]

PZG

Burzy zasady zabaw w kółeczku, gdzie królują dopięte fraki i koktajle z  parasolką. Jego produkcje są pełne ciekawych pomysłów, wołań o pomoc, dam do towarzystwa, hazardzistów, wątpliwych sportowców, niegroźnych pijaków oraz innych wieszczy. Występując na żywo, prezentuje muzykę, która wymachuje toporami na parkietach. Zwiazany z labelami Polish Juke, Suck Puck Records i Cock Rock Disco.

Richard Murder

[Sknit i Dubsknit ] znany Wam z Dobre Bity i Polish Juke producent, na którego utworach udzielali się m. in. Wuzet czy Pezet. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 13 lat, kiedy to dostęp do internetu był luksusem. Na przestrzeni lat eksperymentował z wieloma gatunkami muzycznymi – zaczynał od muzyki hip hopowej, ambientowej, progressive house’u, miał bogatą i udaną przygodę z drum’n’bassem czy breakcorem. Dzięki krakowskiej scenie rozwinął skrzydła jako producent dubstepowy. Obecnie nadal tworzy w ww. gatunkach, ale jest otwarty na nową muzykę i nie boi sprawdzać się przy np. techno, czy housie. Wszechstronność muzyczna w jego przypadku jest hołdem dla muzyki jako całości. Richard Murder jest niezwykle skromny, choć nie ulega wątpliwości, iż śmiało mógłby skonstruować dobrą płytę, posługując się jedynie dźwiękami wydobywanymi przez rzeczy codziennego użytku.

Przejechał Polskę wzdłuż i wszerz prezentując publiczności swoją muzyczną spuściznę. Gościł wielokrotnie na takich festiwalach jak Audioriver czy Up To Date, a poza sezonem festiwalowym odwiedza najróżniejsze miejsca na klubowej mapie rodzimego kraju.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy

Partnerzy