Dziewczyny z grupy Fuel Girls występowały już w m.in. posiadłości Playboy w Los Angeles, Hard Rock Hotel Las Vegas, na stadionach w Wembley, Londynie i Liverpoolu, a także na takich imprezach, jak Motobike Show czy Extreme Sport Event. Ich pokazy zawsze rozgrzewają publiczność do czerwoności! Dziewczyny z FUEL GIRLS to połączenie energii, namiętności i absolutnie niezwykłych zdolności panowania nad ogniem. Możecie być więc być pewni, że podczas ich występu na Gdańsk Tattoo Konwent będzie gorąco.

Kayla i Von są liderkami popularnej grupy pirotechnicznej “The Fuel Girls” i na swoim koncie mają występy na najróżniejszych eventach na całym świecie. Bez względu na to, czy są to wideoklipy dla Plan B, występy na scenie z Fall Out Boy, trasa z Motorhead, programy telewizyjne na żywo czy wydarzenia sportów ekstremalnych, Fuel Girls zawsze dają z siebie wszystko i pokazują na scenie ekscytujące pokazy ognia i pirotechniki!

Von i Kayla często pojawiają się na wydarzeniach związanych z tatuażami, w magazynach o tematyce tatuażowej na przestrzeni lat oraz chętnie występują w roli modelek dla tatuatorów. Obie kochają środowisko tatuatorskie i wyjątkowych uczestników konwentów tatuażu — dziewczyny zdradziły nam, że publiczność Tattoo Konwent jest jedną z ich ulubionych!

Galeria

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy