Dżaga

Dżaga to już klasyk i ikona Polskiego Dragu, która umiejętnie łączy w sobie cechy kobiece, męskie oraz… kosmiczne. Jako przybysz z innej planety ma na celu nie tylko zapewnienie rozrywki, ale również szerzenie tolerancji i miłości na ziemskim globie.

Rezydent klubu Glam, wokalista zespołu Morpho. Dżaga jest autorem tekstów swoich piosenek w tym przeboju „Twa energia”, który wykonuje razem ze swoją przyjaciółka Dodą. Inspiracje sceniczne czerpie z pop kultury, a zwłaszcza ze świata super bohaterów, komiksów, kultowych filmów oraz magii.

Zobaczcie występ Dżagi na Poznań Tattoo Konwent 2023:

Lucas Adelon Rembas

Od ponad 10 lat zajmuje się charakteryzacją teatralno-filmową, uczy charakteryzacji w jednej z prywatnych szkół w Warszawie. Od 7 lat działa na scenie Drag Queen pod pseudonimem Adelon Rembas. Wcielał się między innymi w postać Violetty Villas.

Twoja Stara


Twoja Stara (Piotr Buśko) – matka, jakiej nigdy nie mieliście… i mieć nie chcecie. Drag queen, performerka, drag aktywistka i glam clown! Matka założycielka show „Twój Drag Brzmi Znajomo”, autorka podcastu „Twoja Stara nadaje”. Inspiruje ją wszystko to, co stworzyło z niej potwora: musical, kino klasy B i społeczeństwo, które jest niemiłe. Aktywistycznie związana z wrocławskim stowarzyszeniem Kultura Równości. Koordynator Równego Miejsca Centrum LGBT+ Wrocław, rzecznik prasowy stowarzyszenia i nieobecny “bibliotekarz”. Organizator Queerowego Klubu Książki i projektu Równe Rozmowy.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy

Partnerzy