Savannah Crystal

Unikalna, wyzwolona i niebojąca się wyzwań performerka zajmująca się sztuką Drag Queen od 6 lat. Bizneswoman, CEO i niezależna agentka undercover. Uczestniczka wielu wydarzeń artystycznych w kraju oraz za granicą, w tym min. laureatka głównej nagrody 41. PPA OFF w teatrze Capitol we Wrocławiu. W swoich występach stawia na pewność siebie.

Dżaga

Dżaga to już klasyk i ikona Polskiego Dragu, która umiejętnie łączy w sobie cechy kobiece, męskie oraz… kosmiczne. Jako przybysz z innej planety ma na celu nie tylko zapewnienie rozrywki, ale również szerzenie tolerancji i miłości na ziemskim globie.

Rezydent klubu Glam, wokalista zespołu Morpho. Dżaga jest autorem tekstów swoich piosenek w tym przeboju „Twa energia”, który wykonuje razem ze swoją przyjaciółka Dodą. Inspiracje sceniczne czerpie z pop kultury, a zwłaszcza ze świata super bohaterów, komiksów, kultowych filmów oraz magii.

Ciotka Ofka

Ciotka Ofka ma dwie twarze – umie wzruszyć i przytulić, ale bywa też niezłą jędzą. Scenicznie dużo się dzieje: folk, kolory, pstrokacizny, seksapil, a do tego teatr, pantomima i burleska. Poza sceną, wszystko to, co niewyreżyserowane, czyli prowadzenie imprez, prywatnych wydarzeń, bingo. Ciotka chętnie bierze udział w projektach edukacyjnych, organizuje festiwale (np. SABAT), jest modelką i konferansjerką.

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors

Partners