LORD WILLIN

Lord Willin, a właściwie Chris Nikrewicz, to polsko-amerykański raper i piosenkarz z Providence w stanie Rhode Island, który od ponad dekady wyrobił sobie markę na niezależnej scenie muzycznej. Zrealizował wiele projektów i współpracował z artystami z całego świata. W ciągu ostatnich kilku lat zaczął rozwijać silne powiązania z polską sceną muzyczną. Jego featuringi na płytach wielu zagranicznych muzyków odbiły się już szerokim echem w środowisku.

Najnowsze kolaboracje Lorda to wydawnictwo hardkorowego zespołu Ballkick i gościnny występ u Peji podczas jego ostatniej trasy w USA. Lord współpracuje aktualnie z kilkoma zagranicznymi i polskimi artystami między z wrocławskim producentem P.A.F.F.em. Na dniach wyszedł ich wspólny singiel pt. “Money move”. Na scenie Łódź Tattoo Konwent Lord Willin wystąpi z piosenkarką i autorką tekstów Madeline Hogan.

Koniecznie sprawdźcie Lorda Willina na koncertach, Spotify i Youtube.

https://www.facebook.com/LordWillinDMS

soundcloud.com/lordwillin401

MADELINE HOGAN

Madeline Hogan to rdzenna Amerykanka (Mohawk), irlandzko-amerykańska piosenkarka i autorka tekstów z Albany w stanie Nowy Jork. Jest osobą w trakcie długotrwałego wychodzenia z uzależnienia i od ponad ośmiu lat jest trzeźwa. Zanim wytrzeźwiała, wykorzystała swoje uzależnienie i walkę z wielokrotnymi pobytami w więzieniach jako temat do pisania piosenek. Wszystkie utwory z jej debiutanckiego albumu „Albion Nights” zostały napisane w zakładzie karnym Albion w północnej części stanu Nowy Jork w 2013 r., ale zostały nagrane w 2022 r., po sześcioletniej przerwie w muzyce.

Zainspirowana i zachęcona przez Lorda Willina do powrotu do tworzenia muzyki, pojawiła się w kilku jego solowych piosenkach, a obecnie oboje nagrywają album w duecie międzygatunkowym pod pseudonimem „Willin and Maddie”. Maddie jest także lekkoatletką trenującą akrobatykę powietrzną i zapasy zawodowe.

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors