W odpowiedzi na Wasze prośby, na Gdańsk Tattoo Konwent 2023 zdecydowaliśmy się zorganizować kategorię specjalną dla piercerów.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 20.07.2023 do godz. 12.00. Eksperci ocenią zgłoszone prace i wybiorą finalnych kandydatów. Wybór laureatów poszczególnych kategorii odbędzie się w czasie obrad Jury, a ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi na Tattoo Konwent w Gdańsku 30.07.2023. Obowiązuje zasada – jedno przekłucie = jedna kategoria.

PlayPiercing piercerzy będą mogli pracować na Tattoo Konwent w dostępnej dla nich strefie – warunkiem jest zakwalifikowanie się do konkursu i przesłanie wpisowego za modeli.

Wpisowe umożliwiające udział w konkursie to 100 zł.

W przypadku niezgłoszenia odpowiedniej ilości przekłuć do konkretnej kategorii Organizator ma prawo z niej zrezygnować.

Jak zgłosić się do konkursu?

Najlepszy play piercing (wykonywany na Konwencie)

Zgłoszenie do tej kategorii powinno zawierać minimum 3 zdjęcia pracy wykonanej pomiędzy 1.01.2020 r. a 20.07.2023 r. oraz opis użytych materiałów. Do formularza zgłoszeniowego powinna być załączona instrukcja pielęgnacji. Praca może zostać wykonana podczas Tattoo Konwent.

Kreatywna kompozycja ucho

W tej kategorii również wymagane są minimum 3 zdjęcia oraz opis użytych materiałów. Prace muszą być wykonane w okresie od 1.01.2020 r. do 20.07.2023 r. Uczestnik powinien również załączyć instrukcję pielęgnacji.

Najlepszy piercing ciało

Kryteria są takie same jak w poprzednich kategoriach. Uczestnik powinien załączyć min. 3 zdjęcia swojej pracy wykonanej między 1.01.2020 r. a 20.07.2023 r., opis użytych materiałów oraz instrukcję pielęgnacji.

Wschodząca gwiazda – najlepszy młody piercer

W tej kategorii wymagane jest minimum 3 zdjęcia oraz opis użytych materiałów, a prace muszą być wykonane w okresie od 1.01.2020 r. do 20.07.2023 r. Dodatkowo, uczestnik powinien załączyć certyfikat ukończonego szkolenia oraz instrukcję pielęgnacji.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: [email protected]

Jury

Angie Małachowska

Założycielka warszawskiego Angie Piercing Studio. Piercerka z ponad 10-letnim stażem. Od 6 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla początkujących i doświadczonych piercerów.

Joseph Black

Piercer działający w studiu Zajawa Tattoo Gdańsk, założyciel grupy Piercing Poland zrzeszającej ponad 35 tys. osób.

Lucas Ralphsson

Piercer z ponad 12 letnim doświadczeniem, właściciel sklepu internetowego z kolczykami Alter Familia oraz założyciel gdyńskiego studia Alter Familia – tattoo & piercing shop.

Regulamin konkursu: https://tinyurl.com/3mp4c3ct

Don't postpone, buy a ticket!

Buy a ticket in advance thanks to our pre-sale platform.

Sponsors