W trakcie imprezy czas umilać Wam będą sety DJskie. Ze sceny głównej, zagra dla Was Auricom. W strefie chill królować będzie PZG, SAYURI i BABY MEELO.

Auricom lubie dobrą muzykę i skrecze. W grze od 2003. Solo i z ekipami. Od piwnicznych klubów, po wielotysięczne areny, wszystko z miłości.

[hip hop, jungle, grime, memphis, house, blues, rock, pop, glamcore ballads & other beats]

PZG

Burzy zasady zabaw w kółeczku, gdzie królują dopięte fraki i koktajle z  parasolką. Jego produkcje są pełne ciekawych pomysłów, wołań o pomoc, dam do towarzystwa, hazardzistów, wątpliwych sportowców, niegroźnych pijaków oraz innych wieszczy. Występując na żywo, prezentuje muzykę, która wymachuje toporami na parkietach. Zwiazany z labelami Polish Juke, Suck Puck Records i Cock Rock Disco.

SAYURI

S A Y U R I  to DJ-ka, organizatorka imprez i diggerka z zajawką na selekcję mocnych basowych brzmień, rapu i najszybszej elektroniki, jaką umiecie sobie wyobrazić. Od zawsze inspiracji dostarcza jej hip hop, zarówno z rodzimego podwórka, jak i innych zakątków świata. Szczególnie fascynują ją dźwięki z UK, footwork (nie tylko z chicagowskich ulic) oraz klimaty afrykańskie. Jej sety opierają się na klimatycznej selekcji z pogranicza gatunków future bass / juke / trap / wave / hip hop / deep dubstep, czasem także z bardziej mrocznymi elementami breakcore / technoid.

BABY MEELO

Baby Meelo – DJ, producent, MC, autor tekstów, promotor, radiowiec związany z wrocławskim kolektywem regime brigade, przestrzenią kulturalną Uczulenie i załogą Polish Juke. Na swoim koncie ma pięć solowych albumów, w tym najnowsze HEAVYWEIGHTŻ00LRAP EP wydane 12 lipca tego roku nakładem regime, a także występy na festiwalach Nyege Nyege, Unsound, czy Avant Art. Posłuchajcie na: babymeelo.bandcamp.com

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Dodatkowo oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek. Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kody na swoim telefonie!