Akcja #charytatywnypuzzel wraca legalnie na polskie parkiety konwentowe! Buszi INK tradycyjnie wytatuuje puzzelki – symbole nadziei i pamięci, że łączymy się z dziećmi, które cierpią na autyzm i nie jesteśmy obojętni krzywdzie innych! Każdy z Nas oddaje kawałek skóry, by do końca życia inspirować symbolem POMOCY POTRZEBUJĄCYM!! Akcja wygląda następująco: dziaramy kontur PUZZLA dla każdego, kto będzie chętny, aby wspomóc dzieciaki autystyczne datkiem: „CO ŁASKA” (min. 50 zł na materiały). Nie prowadzimy zapisów, ustawiacie się w kolejce przy boxie studia : BUSZI INK (Poznań) STARTUJEMY 22.08 (niedziela) o godz 10:00! Dodaj swój puzzel do naszej akcji charytatywnej i zostań posiadaczem tatuażu który nigdy nie straci ani znaczenia ani swojej wartości😉 Dobra Karma wraca podwójnie🍀💘. 🙂Tym razem wspieramy: DZIENNY OŚRODEK TERAPEUTYCZNO- EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z AUTYZMEM „RAZEM” ze Szczecina ❤️

BUSZI INK:

“Naprawdę dziękuję, że tyle osób w Polsce, w różnych miastach chodzi z PUZZELKIEM ❤️ Praktycznie w każdym wieku!! Starsze Panie po 70stce, które były przeciwne tatuażom, gdy poznały INTENCJĘ akcji zmieniły zdanie i powiedziały mi w oczy, że to jest DOBRO w czystej postaci. Co lepsze same oddały kawałek skóry! Naprawdę BARDZO się cieszę, że ta akcja dalej będzie się rozprzestrzeniać!! Pomóżcie rozdmuchać dobrą wieść i przybywajcie🙂 Każda osoba!! jeśli okaże trochę cierpliwości – wyjdzie z Tatuażem! będę siedział do zamknięcia hali obiecuje 🙂🙂🙏🙏 . Do końca życia będziesz nosić na swojej skórze symbol pomocy potrzebującym (puzzel jest uznany za międzynarodowy znak autyzmu).”

Galeria

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Dodatkowo oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek. Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kody na swoim telefonie!