W trakcie imprezy czas umilać Wam będą sety DJskie. Usłyszycie:

Lux Familiar:

Dj/Producent – Oficjalnie szerszemu gronu dał się poznać podczas Mistrzostw Polski Beatmakerów – Beat Battle w 2012 roku, na którym zdobył tytul Wicemistrza Polski w kategorii Beat Show. Od tamtej pory regularnie pojawia się ze swoją selekcją w klubach oraz na festiwalach w całej Polsce (Opener, Up2Date) jak i poza jej granicami występując w takich krajach jak Rosja, Węgry, Niemcy czy Estonia. W swoich setach stara się prowadzić publikę na parkiecie eklektyczną mieszanką łączącą takie gatunki jak juke/footwork, jungle, 2step, UK Garage, przeplatając je rapowymi klasykami ze złotej ery, od których zaczął swoją muzyczną przygodę.

Lux Familiar był jednym z producentów, którzy znaleźli się na pierwszej kompilacji “Ghosts Traxx” kolektywu Polish Juke, która zgromadziła polskich entuzjastów zainspirowanych pochodzącym z Chicago gatunkiem muzycznym inspirowanym tańcem juke/footwork. W 2014 roku nakładem Polish Juke ukazała się również jego EPka “Visionary”, która z miejsca została świetnie przyjęta przez miłośników tej muzyki na całym świecie. Kolejne materiały to epka “The Right Way”(Polish Juke) oraz zeszłoroczny debiutancki album “Microdosing”wydany przez Sequel One Records.

W ostatnim czasie jego produkcje oraz remixy pojawiały się między innymi na albumach takich artystów jak Kroki, Rosalie., Pjus czy Adi Nowak.

Poza solową działalnością współtworzy wraz z Benncartem duet producencki Bennelux wydając do tej pory własnym sumptem cztery dobrze przyjęte EPki, blendtape “Roland Atkinson” oraz album „Old to the new” wydany w polskiej wytwórni Astigmatic Records.

soundcloud.com/luxfamiliar | soundcloud.com/bennelux | facebook.com/luxfamiliar

Przybysz – DJ i Producent aktywny na scenie od 2011 roku.Jako producent – inspiruje się wieloma gatunkami i łączy je w swój bardzo indywidualny sposób, na koncie ma dwie epki “Dogs” i “Think of us”, udział w licznych kompilacjach, m.in. CZELUŚĆ, Sequel One Records czy Synesthesia. Jako DJ – jego selekcja jest bardzo wszechstronna, od grime i bassline po techno i footwork, a sety zawsze starają opowiedzieć ciekawe historie lub rozkręcić jak najlepszą imprezę

ASTROWILK – Dj oraz producent z Poznania. HEXAGON | SOHO PALACE | CZELUŚĆ

PZG

Burzy zasady zabaw w kółeczku, gdzie królują dopięte fraki i koktajle z parasolką. Jego produkcje są pełne ciekawych pomysłów, wołań o pomoc, dam do towarzystwa, hazardzistów, wątpliwych sportowców, niegroźnych pijaków oraz innych wieszczy. Występując na żywo, prezentuje muzykę, która wymachuje toporami na parkietach. Zwiazany z labelami Polish Juke, Suck Puck Records i Cock Rock Disco.

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Dodatkowo oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek. Zakupiony online karnet możesz okazać nam w postaci kody na swoim telefonie!