C:\Users\Ryszard\Desktop\PRICK\Foty\SLU\2019\Foty press\Fot. Daniel Perz\IMG_0548.JPG

Tego Pana nie trzeba przedstawiać! Jak pisano w opiniotwórczym magazynie muzycznym Klan: ”Peja jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny hip hopowej. Ma uznanie słuchaczy o czym świadczy ilość ludzi pojawiająca się na jego koncertach oraz liczba sprzedanych płyt. Ma szacunek twórców sceny czego dowodzą liczne przyjazne mu wypowiedzi i współpraca z najlepszymi rapperami. Dziś wydaje się to jasne i tylko szaleniec albo ignorant mógłby to podważyć”.

Zagrał na jednej scenie razem z Ice T, Body Count i Public Enemy. Nagrywał z ikonami ze Stanów takimi jak: AZ, Jeru the Damaja, Masta Ace , Kool G Rap, ONYX , Chi Ali Edo G, Big Shug czy Smoothe da Hustler. Gościnnie występował na ponad 150 płytach innych wykonawców. Jest laureatem nagrody Fryderyka, nominowanym do European MTV Awards w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, zdobywcą 7 platynowych i 6 złotych płyt. Sprzedał łącznie ponad pół miliona egzemplarzy albumów i posiada blisko 20 różnych wyróżnień. Artysta zagrał również blisko 200 koncertów za granicą w takich krajach jak: Litwa, Czechy, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Grecja, Holandia, Belgia, Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia, Norwegia, Szwecja, Dania, Islandia, Stany Zjednoczone i Kanada.  28/03/20 Peja wydał fantastyczną EP-kę pod tytułem 2050 w całości wyprodukowaną przez legendarnego producenta z Wrocławia – Magierę. Mini album został świetnie przyjęty zarówno przez słuchaczy jak i dziennikarzy muzycznych. Duet Peja – Magiera właśnie finalizują kolejny projekt pt: BLACK ALBUM, którego premiera odbyła się 17/09/20 czyli w 44 urodziny Rycha.

PEJA/SLUMS ATTACK to HIP HOP na najwyższym poziomie. Każdy koncert z ich udziałem jest gwarancją profesjonalnego wykonania i niesamowitej energii, która słuchaczom zapewnia prawdziwe emocje. Charyzma wykonawców, szczerość ich przekazu oraz szacunek dla tego co robią, procentują zapełnionymi salami w całej Polsce i wielu krajach za granicą. Mimo niezliczonej ilości zagranych koncertów, w przez 25 lat scenicznej bytności, zainteresowanie występami nie słabnie,  wręcz przeciwnie, stale rośnie. Przez niezliczoną rzeszę fanów Peja jest uznawany za najbardziej szczerego, bezkompromisowego i zaangażowanego rapera, przez innych długo uważany był za obrazoburcę i scenicznego chuligana. Jednakże nawet Ci drudzy nie mogą zaprzeczyć, że jest w Polsce niekwestionowaną ikoną. Jego dyskografia liczy aż 29 pozycji.

KONCERT PEJA/SLUMS ATTACK odbiędzie się w sobotę o 19:10 !

Galeria

Nie zwlekaj, kup bilet!

Nie czekaj i kup taniej bilet w przedsprzedaży. Oszczędzisz czas na miejscu i będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla ciebie wejściówek!

Sponsorzy